Leden 2011

Další dotazy

8. ledna 2011 v 20:35 | Fany
Ahojky. Nejdříve děkuji všem za jejich názory u minulého článku, jsem ráda, že jste mi doporučili zůstat, zůstanu (mimochodem, i kdyby jste bývali napsali, že mám přestat, nepřestala bych, chtěla jsem jen znát váš názor ). A znovu na vás mám otázku, vlastně otázky:
1. Co všechno ,,měsíce" tu chcete? Myslela jsem, že bych nechala obrázek měsíce, ale jestli ho nechcete, nemusí tu být. Pak mě ještě napadla epizoda měsíce, video měsíce, hláška měsíce, schopnost měsíce a písnička měsíce. Tak napište do komentářů, co z toho byste tu chtěli, můžete napsat i nějaký jiný nápad. Děkuji.
2. Samozřejmě bude blog i dál o Charmed, ale můžete i napsat, jestli tady chcete i něco jiného, než jen Charmed, a pokud ano, co (soutěže (ty tu nechám, ale stejně můžete napsat, jestli je tu chcete ), takové ty často nazývané ,,moje kecy", návštěvnost, jiné celebrity,... napište cokoliv).
3. Co se týče soutěží, napište, jaké tu chcete - Bleskovky, Tipovačky, Kdo to je?, Rychlovky, Bubliny, Vyber si,... Je jich spoustu a já si teď všechny nevybavím, tak pokud byste tu chtěli i takové, které jsem nenapsala, napište je do komentářů. Velké soutěže nepočítám, teď pište jenom ty ,,malé". A ještě jedna věc k tomuhle tématu - napadla mě soutěž ve stylu ,,Poznej epizodu" (taky by byla ,,malá"), chtěla bych jí zavést, ale nevím, jakou ze dvou verzí sem mám dát - buď bych dala výřez z fotky nějakého dílu a dala bych k tomu čtyři možnosti, nebo bych dala celou fotku z epizody a nedala bych možnosti (maximálně bych to zúžila na sérii). Teoreticky to můžu i střídat, záleží na vás.

Až vymyslím nějakou další otázku, napíšu.

Dotaz před rekonstrukcí

3. ledna 2011 v 19:46 | Fany
Ahojky. Tak je tady leden a s tím ta slibovaná rekonstrukce. Nejdřív ale potřebuju vědět, jestli si myslíte, že nějaká rekonstrukce má vůbec cenu. Takže sem před rekonstrukcí dávám ještě jednu otázku - mám přestat s blogováním? Nebudu sem dávat anketu, byla bych ráda, kdybyste se vyjádřili v komentářích a byla bych ještě radši, kdybyste tam napsali i důvod své odpovědi. Předem děkuji za vaše názory (i za ty záporné).