Říjen 2010

Pro SB k Halloweenu

31. října 2010 v 12:53 | Fany
Rozhodla jsem se, že udělám malinký dáreček pro moje SB k příležitosti dnešního Halloweenu. Dělala jsem ho ale narychlo, takže se mi moc nepovedl, ale snad se líbí:

U SB párty 7

30. října 2010 v 12:37 | Fany
Ahojky. Další moje SB pořádá párty, která začne už za chvilku, tak pokud máte čas, určitě se stavte:

Diplom za Narozeninové Kdo to je? 3

28. října 2010 v 20:34 | Fany
Další diplom z července. Tentokrát je pro Denisu za Narozeninové Kdo to je? 3. Moc jí děkuji, protože byla jediná, kdo se zúčastnil. Diplom se mi bohužel moc nepovedl, ale stejně doufám, že se bude líbit, a omlouvám se, že mi to trvalo tak dlouho. Tady je:

Změněný konec 6x10

28. října 2010 v 17:44 | Fany
Ahojky. Včera jsem to nestihla, tak teď přidávám to video, jak jsem udělala. Jak možná někdo z vás ví, moje nej epizoda Charmed je 6x10. A jedna z věcí, které na ní miluju, je konec. Ne to, že se Phoebe a Paige odstěhují, ale to, jak se všechny tři sestry chytí za ruce. Hrozně se mi ta scénka líbila. Ale mrzelo mě, že se tam nestalo nic pro seriál důležitého (jako třeba v 4x01, když si Paige podala ruku s Piper a Čarodějky se znovu zrodily). Tak jsem si ten konec upravila k obrazu svému a dala jsem tam... A jestli chcete vědět co, koukněte se sami (je to jen 36 sekund, tak snad si na to čas najdete). A omlouvám se za špatné efekty videa, ale mám jen Windows Movie Maker. A tady už je, napište, co na něj říkáte:

U SB párty 6

27. října 2010 v 14:48 | Fany
Dávám ještě info, že jedno moje SB bude mít párty, tak mrkněte na plakát a určitě přijďte:

Diplomy za Narozeninovou Bublinu 3

27. října 2010 v 14:40 | Fany
Tak nakonec jsem se sem v pondělí nedostala. Net nefungoval déle, než jsem čekala, elektriku zapojili až večer, když už jsem neměla čas. Před tím jsem ale byla na notebooku jenom na baterky a jak jsem napsala. Něco jsem vyrobila. Diplomy za Narozeninovou Bublinu 3 (pravda, ty jsem udělala až dneska ) a jedno video, které sem pak dám (je to jenom hodně krátké video, navíc už jsem měla delší dobu v plánu, že ho udělám, tak konečně). Ale tady už jsou ty diplomy, snad se líbí (jsou pro Phoebe Croft, *Shann(Áju)* a Phoebe123, které to měly dle mého názoru nejvtipnější):

Charmed v TV

24. října 2010 v 21:51 | Fany
A ještě dávám jedno info, že Čarodějky budou opět v TV! Budou na Prima Cool, od 1. 11. od první řady, od pondělí do pátku vždy v 15:05 (+ další den ve 12:35 opakování (páteční díl bude opakován v pondělí)). Já osobně mám z toho velkou radost, co vy? Už aby bylo 1..

Diplomy za Narozeninovou Rychlovku 3

24. října 2010 v 21:29 | Fany
Ahojky! Dávám vám sem jenom info, že pořád existuju, abyste si nemysleli, že jsem třeba umřela. Já vím, je to hodně dlouhá doba, a nemyslete si, mě to taky mrzí, že na blog nemám vůbec čas. Ale bohužel s tím momentálně asi nic nenadělám, tak jen doufám, že mi to (moje milovaná SB) odpustíte a nesmažete si mě, protože by mě hodně mrzelo, kdybych měla o kohokoliv z vás přijít. Ale abych nekecala, tak sem nedávám jen info, že žiju, ale i diplomy za Narozeninovou Rychlovku 3 (ano, za tu z 30. 7. ). Doufám, že nevadí, že mi to tak trvalo a že vám to vynahradím tím, že se vám diplomy budou alespoň trochu líbit. Tady jsou:

Bleskovka 27

11. října 2010 v 16:55 | Fany
1. Ahojky!
2. Jak je?
3. Co říkáš na new dess? Kolik bys mu dal/a procent? *
4. Hlasoval/a jsi pro obrázek října? Pokud ne, hlasuj prosím tady.
5. Co si myslíš celkově o mé grafice? Jak bys ji zhodnotil/a?
6. Kterou ze dvou fotek sester, které mám na dessu (ty vlevo), chceš na diplom? Děkuji za vyplnění a papa!

*Opět upozorňuji, že okraje se u dessu zobrazují správně pouze na Mozille Firefox.

Obrázek měsíce října + vyhodnocení září

11. října 2010 v 16:44 | Fany
Tak new dess jsem úplně nastavila až včera večer, protože se mi seknul PC a musela jsem ho restartovat. Zajímavé je, že jak jsem předtím psala, že blbne net, tak po restartu blbne mnohem míň. Tak doufám, že se dess líbí (i by měl být v lepší kvalitě, protože jsem ho uložila jako .png, ne jako .jpg, jak to dělávám s každým obrázkem), dám to i do otázky v Bleskovce, kterou sem dám (jako vždy, když nastavím new dess a přidám hlasování o fotku měsíce, což dělám právě teď). A teď už vítěz fotky měsíce září. Jako vítěze jste vybrali foto s číslem... ...1:

Dess blogu 12

10. října 2010 v 16:28 | Fany
Ahojky! Po dlouhé době jsem se vám na chvíli vrátila. Opravdu mě moc mrzí, že jsem tu až dnes, a doufám, že mi to omluvíte, ale nebyl čas, navíc i začal nějak blbnout net a každou chvíli se seká, tak nevím, ale funguje, a to je hlavní. Včera jsem se sem odpoledne dostala, tak jsem se rozhodla udělat dess na říjen (brzy, no...). Nakonec jsem ho (jak jsem psala tady) udělala s oblíbenou sérií, tak doufám, že se bude líbit, protože jsem ho dělala včera celé odpoledne a dnes jsem ho ještě dodělávala. Za chvilku ho půjdu nastavit, ale nejdřív sem (jako vždy) dám náhled dessu na září (a začátek října ). Jenom musím napsat, že jelikož jsem měla fixované okraje, nebylo možné udělat náhled tak, jak by měl správně být, takže jsem tam ty okraje vložila zvlášť, proto to může vypadat trochu divně. Tady je:

Diplom za Narozeninovou Tipovačku 3

3. října 2010 v 15:04 | Fany
Tak jsem znova udělala ten diplom Denise, když jsem o něj předtím přišla. Denisa uhodla jako jediná (pokud jsem to dobře zkontrolovala), že jsme slavili ještě ten den, čili 30. 7. Páni, to je doba. Takže gratuluju a tady máš diplom, dělala jsem ho trošku v jiném stylu (teda snažila jsem se o to), tak snad se líbí: