Září 2010

Minipozastavení

30. září 2010 v 21:53 | Fany
Asi jste si všimli, že poslední dobou přidávám málo článků a málo obíhám SB. Vždyť za tenhle měsíc jsem přidala jen 20 článků! Ano, nikdy jsem jich nepřidávala moc, ale tohle je opravdu málo. Je to proto, že poslední dobou nestíhám. Moc se za to omlouvám, vážně mě to mrzí, ale nic s tím asi nenadělám. Proto sem oficiálně dávám takové minipozastavení. Budu na blogu dál, ale asi ne tak často, i SB (nezlobte se) budu muset obíhat míň. Asi budou dny, kdy tu budu déle, ale nevím, jak často, tak to sem pro jistotu dávám, ale nevím - třeba se naplno vrátím příští týden...? No, pravda, to asi ne, ale nevím, jak dlouho to tu bude muset být. Je to prostě na dobu neurčitou. Ale slibuju, že i přes to se budu snažit být na blogu co nejčastěji (snad častěji než v září). Doufám, že to nevadí.
P.S.: Dess na říjen bude mít asi taky zpoždění, ale pokusím se ho udělat buď zítra nebo o víkendu.

Shannen bude v TV

30. září 2010 v 21:46 | Fany
Shannen bude v TV! Jupí! A rovnou 3x. Nejdříve budou dávat:

Avatary

30. září 2010 v 20:23 | Fany
Tak se opět hlásím. Přidávám mojí tvorbu - udělala jsem avatary s Prue, Piper, Phoebe a Paige. Původně jsem chtěla udělat jenom s Rose, pak jsem si řekla, že udělám i s Shannen a nakonec jsem udělala s každou sestrou. Problém nastal ve chvíli, kdy jsem dělala poslední s Alyssou, už jsem ho měla hotový (a udělala jsem i diplom za Narozeninovou Tipovačku 3), chtěla jsem to uložit, jenže se mi seknul PC a já jsem přišla jak o avatar s Alyssou, tak o ten diplom, takže ho musím udělat znova, stejně jako jsem musela udělat avatar. Snažila jsem se je všechny sladit do bíla, tak snad se mi povedly. Mně se nejvíc líbí ten s Shannen a pak s Rose, jaký vám? Napište, co na ně říkáte. Tady už jsou:

Kaley v TV

27. září 2010 v 21:08 | Fany
Ahojky. Dávám sem jenom opožděné info, že Kaley Cuoco (Billie) je od středy v TV. Od pondělí do čtvrtka vždy ve 21:05 na Prima Cool dávají Teorii velkého třesku, kde hraje. Určitě vám doporučuju se dívat, je to jeden z nejlepších sitcomů, řekla bych. Tak OK, já pádím koukat, protože teď začne, a vy se jděte taky dívat.
P.S.: Aktualizovala jsem článek se zpívající Phoebe v 4x12 (přidala jsem českou verzi).

Diplomy za Narozeninovou Bleskovku 3

27. září 2010 v 18:12 | Fany
Konečně zase nějaké diplomy z párty. Tentokrát z Narozeninové Bleskovky 3. Snad se líbí:

Jak zpívá Alyssa...

26. září 2010 v 13:56 | Fany
Přidávám úžasné, i když dost krátké, video, jak Phoebe zpívala I´m making soup for Cole... (Já vařím pamlsky, pak je dám do misky...) v epizodě Charmed 4x12. Nejprve v angličtině a pak v češtině, je to prostě úžasné! Škoda, že toho nezpívala víc. Phoebe byla v té epizodě prostě dokonalá. Určitě si Alyssu poslechněte:

Tady je Alyssa

25. září 2010 v 14:47 | Fany
Našla jsem krásné video o Alysse. Moc se mi líbilo, jsou tam použité super záběry a krásné fotky Alyssy, když byla malinká, i ta písnička je super. Koukněte se na něj:

Rozdíly

24. září 2010 v 18:33 | Fany
Ahojky. Přidávám sem dva obrázky (i když v jednom), které jsem našla. Mělo by mezi nimi prý být 6 rozdílů. Já nenašla žádný, ale prý tam opravdu jsou. Můžete schválně zkusit najít a jestli je najdete, napište do komentářů. Není to jako soutěž, žádné diplomy za to nebudou. Jenom jestli chcete, můžete si jen tak zkusit ty rozdíly najít, protože já jsem asi slepá, nebo nevím, ale opravdu jsem žádný nenašla. Tady je:

3. díl – Třetí návrat

21. září 2010 v 22:22 | Fany
(U Halliwellů doma, ráno)
Prue: (sedí v kuchyni u stolu, napije se kafe a vezme si noviny, kde je hned na první stránce napsáno ,,Andy Clayman slíbil stávkujícím zaměstnancům větší plat a kratší pracovní dobu", zarazí se a otočí na další stránku, tam je nadpis článku ,,Policie dál pátrá po uneseném chlapci, jedním z podezřelých je i jeho otec Andy Marks") No to snad… (otočí na další stránku a jako první si všimne oznámení o úmrtí, kde je jako první napsán ,,Milovaný manžel, otec a dědeček Andy Sadler") Už zase!
Piper: (přijde tam) Co už zase?
Prue: (rychle zavře noviny) Ale nic, jenom, znáš to, zase někdo stávkuje, no, je to špatný…
Piper: No jo, to se tu teď děje pořád. Neboj, zvykneš si. Chceš kafe?
Prue: Ne, už mám.
Piper: A jo, nevšimla jsem si.
Prue: (když se Piper otočí, zadívá se na noviny na jméno Andy)

(Na ulici před redakcí The Bay Mirror)
Phoebe: (přijde před redakci a koukne se na hodinky) Sakra, zase pozdě! Elise mě zabije. (přijde dovnitř a jde si přivolat výtah, když přijede, vystoupí z něj muž, omylem do ní strčí a ona získá vidění, kde na něj nějaký démon hází kouli energie a muž padá na zem mrtvý na parkovišti vedle budovy, když vidění skončí, muž zrovna vychází z budovy) Ne! Stůjte! (muž odejde pryč a Phoebe se za ním rozběhne, když za ním doběhne na parkoviště, zrovna tam přijde ten démon)
Muž: (na démona) Pane Hodgsone, co vy tady? Je nějaký problém v kanceláři?
Hodgson: Ano! (udělá si v ruce kouli energie a chce ji na něj hodit)
Phoebe: Ne! (strčí do toho muže dřív, než ho koule stihne zasáhnout, ale ten špatně dopadl na zem, takže tam zůstává ležet)
Démon: To mě mohlo napadnout, že mi to nějaká čarodějnice zase překazí. (udělá si další kouli a hodí ji po Phoebe, ta ale stihne uhnout a on si udělá v ruce athame)
Phoebe: (běží k němu a snaží se mu athame vytrhnout z ruky, nakonec se jí to povede, ale on po ní hodí další energickou kouli a trefí jí do ramene, pak se démon přenese pryč) Au... (podívá se na ránu, naštěstí není moc velká, jde pomoct muži vstát, ten se probírá) Jste v pořádku?
Muž: Uh... (pomalu vstává) Co to mělo být?
Phoebe: Pojďte se mnou. (odvádí ho pryč)

Diplom za Narozeninové Vyber si 2

21. září 2010 v 22:14 | Fany
Ahojky. Po dlouhé době se hlásím, moc se za to omlouvám, ale snažím se dohnat, co jsem zmeškala ve škole, takže není moc čas. Teď sem dávám diplom za Narozeninové Vyber si 2, bohužel se nikdo netrefil, protože cena byla pod číslem 1, takže jsem vám udělala společný diplom. Doufám, že se líbí:

2 reklamy pro SB

19. září 2010 v 14:06 | Fany
Ahojky. Dávám sem 2 upoutávky k SB. První je přihláška do soutěže k jednomu SB. Chtěla by tam 10 lidí, ale přihlásilo se jen 5, já jsem přihlášená a vypadá to opravdu zajímavě, určitě se přihlašte, ať je nás co nejvíc. Byla bych vám vděčná. Info o soutěži máte, když kliknete na upoutávku. A jiné moje SB má na blogu párty, tak sem dávám její pozvánku, určitě přijďte.


Diplomy za Narozeninové Hledání rozdílů 2

15. září 2010 v 22:58 | Fany
Omlouvám se, že nepřidávám, ale jak už jsem psala, jsem nemocná, takže se sem tak často nedostanu. Teď přidávám (konečně) zase nějaké diplomy z Narozeninové párty, moc, moc, moc se omlouvám, že mi jejich výroba trvá tak dlouho. Ale ještě před tím sem dávám rozdíly:

1. Piper - proužek ve vlasech
2. Piper - náramek
3. Paige - náramek
4. Phoebe - pusa
5. Phoebe - tričko
6. Phoebe - kapsa na kalhotech

A tady jsou ty diplomy, snad se líbí:

Charmed - Disturbia

13. září 2010 v 14:17 | Fany
Ahojky. Jsem tu jen na skok, nevím, kolik toho stihnu přidat, taky musím kouknout k SB, tak přidávám alespoň jedno super video, které jsem našla. Mně se moc líbí, napište i vy, co na něj říkáte:

Alyssa bude v televizi

11. září 2010 v 20:17 | Fany
Alyssa bude dneska v televizi, tak se nezapomeňte koukat! A v čem bude? Je to:

Komando (Prima, 11. 9., 22:15, 87 minut)
Režie: M. L. Lester
Hrají: A. Schwarzenegger, D. Hedaya, R. D. Chong, A. Milano a další
Akční film USA (1985). Elitní komando pod vedením plukovníka Johna Matrixe má pouze pár hodin na záchranu jeho dcery Jenny, která byla unesena.

Moje tapeta

11. září 2010 v 19:33 | Fany
Ahojky. Moc se omlouvám, že jsem nic nepřidala, ale nejdřív nebyl čas kvůli škole, ve čtvrtek sice byl čas, ale to nešel net, a od včerejška jsem nemocná, včera mi bylo docela dost blbě, 3x jsem zvracela, takže jsem nemohla na net, dneska už je mi líp, tak přidávám tapetu na plochu, kterou jsem vyrobila ve čtvrtek, když nešel net. Já sama jsem si jí nastavila. Samozřejmě není dokonalá, ale myslím, že na to, že je to moje druhá tapeta a dělala jsem jí jenom asi hodinu, to není tak hrozné. Tady je, napište, co na ní říkáte:

Bleskovka 26

5. září 2010 v 16:28 | Fany
1. Ahojky!
2. Jak je?
3. Co říkáš na new dess? Kolik bys mu dal/a procent? *
4. Hlasoval/a jsi pro obrázek září? Pokud ne, hlasuj prosím tady.
5. Přečti si (prosím) P.S. tady. Souhlasíš s tím? Přišel/la bys na párty?
6. Na diplom Billie nebo Christy? Děkuji za vyplnění a papa!

* Jenom jedno upozornění: Jak jsem zjistila, tak na Opeře se dess nezobrazuje úplně správně, a na Internet Explorer taky, i když lépe, než na Opeře. Správně se zobrazuje pouze na Mozille.

Rose má narozeniny!

5. září 2010 v 15:56 | Fany
Vzhledem k tomu, že každý člověk stárne, mám tu pro vás info (i když už to zřejmě většina z vás ví), že Rose má dneska narozeniny! Je jí právě 37 let a já jí přeju hodně štěstí, zdraví, lásky, přátel, peněž, úspěchů (osobních i pracovních), radostí a ať se jí splní vše, co by si přála. No, i když... Nevím jistě, jestli jí to mám přát zrovna dnes a jestli je jí opravdu 37. Proč? Protože až do svých několika let (neřeknu vám kolika) neměla rodný list, takže není úplně jisté její datum narození. Ale jelikož je nejpravděpodobnější, že má dnes 37 let, stejně jí přeju všechno nejlepší!
...

Dess blogu 11

4. září 2010 v 14:32 | Fany
Tak je tu náhled 11. (srpnového dessu). Je to takový letní dess, proto jsem použila takové letní fotky Charmed v plavkách. Tedy... U Holly je ta fotka upravená. Původně jsem u ní chtěla použít fotku z photoshootu, na kterém jen v plavkách kouká z okna, určitě ho znáte, je třeba tady. U těch fotek se mi tam ale nehodilo to pozadí, tak jsem se nakonec rozhodla použít fotku, kterou jste také mohli vidět v odkaze o řádek výše - tam, kde je Holly ,,nahoře bez". Přidala jsem tam letní pozadí, a aby Holly nebyla až tak moc odvážná, ,,oblékla" jsem jí do plavek, za které patří můj dík Googlu. A tady je konečně ten náhled:

Obrázek měsíce září + vyhodnocení srpna

4. září 2010 v 13:33 | Fany
Jako obrázek srpna jste vybrali fotku s číslem 5 a to je tahle:

Alyssa Milano - I Had A Dream

1. září 2010 v 22:21 | Fany
A další písnička od Alyssy. Stejně jako ostatní, i I Had A Dream se mi hrozně líbí. Napište, co na ni říkáte: