Červen 2006

Děti

13. června 2006 v 18:07 | Fany |  Archiv (před obnovou)
Maminka uspává svého syna. Syn říká: ,,Mami běž si zpívat do kuchyně, já chci spát!"
-------
Ptá se syn otce, který sleduje napínavý fotbalový zápas: ,,Tati, proč máš některé vlasy šedivé?" Otec naštvaně: ,,Protože mě zlobíš!" Syn: ,,Tak ty jsi musel být hodně zlobivý, když má dědeček už všechny vlasy šedivé!"
-------
Hana snědla právě upečený koláč sama. Rozzlobená matka se jí ptá: ,,A to jsi vůbec nepomyslela na svého bratra?" ,,Pomyslela. Proto jsem tolik spěchala."
-------
Malý chlapec běží za pánem a křičí: ,,Pane, vypadla vám peněženka!" Děkuji ti, chlapče, jsi poctivý, jiný na tvém místě by si ji jistě nechal." ,,A proč? Vždyť ona je prázdná!"
-------
Před jedním americkým supermarketem vlezlo malé děcko Santa Clausovi na klín a on se zeptal, jako všech dětí: ,,Tak co bys chtěl k vánocům, maličký?" Děcko vyvalilo oči, poklesla mu brada a po pěti vteřinách povídá: ,,Cože? Tys nečetl můj e-mail?!"
-------
,,Tak co, Ludvíku, jak dopadlo vysvědčení?" chce vědět maminka. ,,To je přeci vedlejší, mami, hlavně že jsme zdraví!"
-------
Jirka si stěžuje: ,,Asi mi otekl prst." ,,A jak jsi to poznal?" ptá se maminka. ,,Nevejde se mi do nosu."
-------
Leží dvě mimina pod přikrývkou. Jedno se ptá druhého: ,,A ty jsi co, děvčátko, nebo chlapeček?" ,,Nevím, ale podívám se." Nadzvedne přikrývku a říká: ,,Já jsem chlapeček." ,,A podle čeho to poznáš?" ,,Mám modré dupačky."
-------
Chlapec volá přes plot na sousedku: ,,Paní, prosím vás, můžete mi podat můj šíp?" ,,Ale jistě chlapče," odpovídá paní, ,,kdepak je?" ,,Vaše kočka ho má v zádech."
-------
Farář se ptá Pepíčka: ,,Modlíte se před jídlem?" Pepíček: ,,No, jen když máme jíst houby, co nasbíral táta."